Посилена полиця IEK ITK 19" 400 мм, чорна (FS05-400MP)
 Немає в наявності
Полку стаціонарного типу з посиленою конструкцією призначається для установки в шафи і стійки для телекомунікаційного обладнання і поєднується з виробами серіі Linea F, Linea N. Виготовлена з високоякісної листової сталі і розрахована на значне навантаження до 200 кг. Підходить для важкого обладнання з незначними загальними габаритами. Має корисну глибину 400 мм, яка може бути збільшена на 100 мм.
Має перевірену і просту конструкцію, яка дозволяє зручно і надійно закріплювати полку відразу на дві пари монтажних профілів. Поверхня полки перфорована і забезпечує оптимальне охолодження обладнання. Ззаду і спереду полки знаходяться 4 пари спеціальних вушок для монтажу вироби. Ці елементи регулюються в межах 50 мм з кожного боку, що сприяє зручної фіксації полки. Покриття має антикорозійний захист.
Якщо потрібно купити Посилена полиця iek itk 19" 400 мм, чорна (fs05-400mp) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Посилена полиця iek itk 19" 400 мм, чорна (fs05-400mp) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS05-400MP
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
200 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
400 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.