Полиця CMS 19" 850мм, перф, сталь, 2мм, чорна (UA-SH4-850B)
 Є в наявності
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти
Полиця CMS 19" 850мм, перф, сталь, 2мм, чорна – це якісне та надійне рішення для організації обладнання в 19-дюймових серверних та телекомунікаційних шафах. Ця модель призначена для розміщення різних пристроїв, не оснащених стандартними кріпленнями для встановлення в стійку. Виготовлена зі сталі товщиною 2 мм, що забезпечує високу стійкість до навантажень і довговічність. Відкрита конструкція запобігає перегріву обладнання, дозволяючи повітрю вільно циркулювати та знижуючи ймовірність перегріву.
Це особливо важливо при встановленні серверів, маршрутизаторів, комутаторів та іншого активного обладнання. Глибина 850 мм дозволяє розміщувати крупногабаритне обладнання або кілька пристроїв одночасно. Полиця кріпиться до бокових напрямних шафи за допомогою стандартних монтажних кріплень. Захисне покриття запобігає появі корозії та пошкоджень. Призначена для використання в серверних кімнатах, дата-центрах, офісах, промислових об'єктах та телекомунікаційних вузлах.
Якщо потрібно купити Полиця cms 19" 850мм, перф, сталь, 2мм, чорна (ua-sh4-850b) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Полиця cms 19" 850мм, перф, сталь, 2мм, чорна (ua-sh4-850b) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
UA-SH4-850B
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Висота робочого простору:
1 U
Максимально розподілене навантаження:
100 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
850 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.