Будинковий підсилювач TERRA HA126R30
11986
  Не виробляється
Домовик підсилювач TERRA HA126R30 з вбудованим регулятором посилення та нахилу амплітуди частотних характеристик у прямому каналі для посилення та розподілу телевізійного сигналу в мережах кабельного телебачення та ефірного телебачення. Високе посилення 34 дБ та пасивний зворотний канал 30 МГц. Корпус підсилювача виконаний комбіновано з металу та пластмаси, а також призначений для експуатаціі усередині приміщень. На металевій частині корпусу є затиск для підключення клеми заземлення.
Виробник:
Артикул:
HA 126R30
Основні параметри
Тип підсилювача:
будинковий
Технічні характеристики
Частотний діапазон:
47-862 МГц
Коефіцієнт посилення:
34 дБ
Кількість виходів:
1
Регулювання посилення:
Напруга живлення:
230 В
Фізичні характеристики
Розміри:
102 х 145 х 53 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.