Висувна полиця CMS 19", 600мм, чорна (UA-SHSL-600B)
 Є в наявності
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти
Висувна полиця CMS 19", 600 мм, чорна призначена для встановлення в серверні шафи та стійки стандарту 19 дюймів. Вона використовується для розміщення обладнання, яке потребує зручного доступу, наприклад, серверів, відеореєстраторів, клавіатур, ПК та інших пристроїв. Полиця виконана з міцного металу товщиною 2 мм та пофарбована в чорний колір (RAL 9005) методом порошкового напилення, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень та корозії.
Завдяки направляючим (салазкам) вся горизонтальна поверхня полиці може повністю висуватися вперед, полегшуючи доступ до обладнання. Кріпильна частина полиці має регульовану глибину встановлення від 400 до 870 мм, що дозволяє адаптувати її під різні типи серверних стійок. На підставі передбачена овальна перфорація, що дозволяє надійно зафіксувати обладнання за допомогою тканевих або пластикових стяжок. Має універсальну сумісність з серверними стійками та шафами. Виробник надає гарантію на 12 місяців. При правильному використанні термін служби може досягати більше 10 років.
Якщо потрібно купити Висувна полиця cms 19", 600мм, чорна (ua-shsl-600b) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Висувна полиця cms 19", 600мм, чорна (ua-shsl-600b) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
UA-SHSL-600B
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
висувна
Технічні характеристики
Висота робочого простору:
1 U
Максимально розподілене навантаження:
30 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
600 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.