Посилена полиця IEK ITK 19" 800 мм, сіра (FS35-800MP)
 Немає в наявності
Дозволяє ефективно організувати внутрішній простір шафи. Має корисну глибину 800 мм яку можна збільшити на 100 мм за рахунок регульованих вушок для кріплення. Фіксується на обидві пари монтажних профілів шафи або стійки на відміну від консольних полиць, що забезпечує підвищену надійність експлуатації. Робоча поверхня має прорізи, які добре пропускають нагріте повітря від обладнання і забезпечують охолодження. Порошкове фарбування з фосфатуванням дає антикорозійний захист.
Якщо потрібно купити Посилена полиця iek itk 19" 800 мм, сіра (fs35-800mp) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Посилена полиця iek itk 19" 800 мм, сіра (fs35-800mp) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS35-800MP
Основні параметри
Колір виробу:
сіра
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
200 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
800 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.