Посилена полиця IEK ITK 19" 600 мм, чорна (FS05-600MP)
 Немає в наявності
Перевага полки в порівнянні з консольними в закріпленні на дві пари монтажних профілів. Вушка для кріплення розташовані ззаду і спереду полки на металевих планках і регулюються в межах 50 мм. За рахунок цієї особливості конструкції можна збільшити глибину полки на 100 мм. Перфорація поверхні дає можливість краще охолоджувати обладнання.
Якщо потрібно купити Посилена полиця iek itk 19" 600 мм, чорна (fs05-600mp) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Посилена полиця iek itk 19" 600 мм, чорна (fs05-600mp) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS05-600MP
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
200 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
600 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.