Посилена полиця IEK ITK 19" 400 мм, сіра (FS35-400MP)
 Немає в наявності
Для монтажу передбачені 4 пари вушок на металевих планках, які можна регулювати при необхідностівидвигати на 50 мм з кажної сторони. Ця особливість конструкції дозволяє збільшувати корисну глибину полки на 100 мм. Полиця підходить для обладнання незначних габаритів, оскільки має глибину 400 мм. У робочій плоскостіесть отвори, через які здійснюється вентиляція та охолодження обладнання. Володіє антикорозійним захистом.
Якщо потрібно купити Посилена полиця iek itk 19" 400 мм, сіра (fs35-400mp) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Посилена полиця iek itk 19" 400 мм, сіра (fs35-400mp) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS35-400MP
Основні параметри
Колір виробу:
сіра
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
200 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
400 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.