Посилена полиця IEK ITK 19" 1000 мм, сіра (FS35-1000MP)
 Немає в наявності
Полиця стаціонарна призначається для шаф і стійок для телекомунікаційного обладнання і сумісна з продукцією сері іLinea S, Linea O. Виготовлена з високоякісної листової сталі. Важливою перевагою перед звичайними полицями є посилена конструкція і можливість витримувати навантаження до 200 кг. Підходить для важкого обладнання значних габаритів. Корисна глибина полиці становить 1000 мм і дозволяє зручно розміщувати прилади й виробляти їх обслуговування.
Конструкція перевірена і надійна. Монтаж здійснюється за допомогою спеціальних вушок на задні і передні профілі шафи. Вушка можуть фіксуватися спеціальними болтиками в різних положеннях в межах 50 мм, завдяки чому глибина полки збільшується на 100 мм. Прорізи в робочій площині полиці дозволяють обладнанню краще охолоджуватися.
Якщо потрібно купити Посилена полиця iek itk 19" 1000 мм, сіра (fs35-1000mp) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Посилена полиця iek itk 19" 1000 мм, сіра (fs35-1000mp) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS35-1000MP
Основні параметри
Колір виробу:
сіра
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
200 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
1000 кг
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.