Посилена полиця IEK ITK 19" 1000 мм, чорна (FS05-1000MP)
 Немає в наявності
Має 4 планки з вушками для кріплення виробу, які можуть регулюватися по довжині і дозволяють збільшити корисну глибину полки на 100 мм. Перевагою є спосіб кріплення відразу на обидві пари монтажних профілів. Має привабливий дизайн і відповідає міжнародним стандартам. У робочій поверхні є прорізи для відведення гарячого повітря від приладів, завдяки чому забезпечується гарне охолодження. Має антикорозійне покриття.
Якщо потрібно купити Посилена полиця iek itk 19" 1000 мм, чорна (fs05-1000mp) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Посилена полиця iek itk 19" 1000 мм, чорна (fs05-1000mp) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS05-1000MP
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
200 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
1000 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.