Полиця IEK ITK 19" 400 мм, чорна (FS05-400PI)
 Є в наявності
Купити в один клік Додати до порівняння Відкласти
Полиця стаціонарна призначається для розміщення в серверних шафах і стійках і поєднується з виробами стандарту 19 дюймів серіі Linea N, Linea W, Linea F. Виконана з високоякісної листової сталі і розрахована на важке обладнання загальною вагою до 100 кг. Має корисну глибину 400 мм і підходить для приладів не дуже значних загальних габаритів. Перевагою є простота і надійність кріплення полки на передні і задні монтажні профілі шафи або стійки.
Для монтажу призначаються спеціальні вушка спереду і ззаду полки з можливістю регулювання в межах 50 мм, за рахунок чого корисна глибина полки збільшується на 100 мм. Установка в шафі проста. Отвори в робочій площині полиці добре пропускають нагріте повітря і дають можливість охолоджувати обладнання.
Якщо потрібно купити Полиця iek itk 19" 400 мм, чорна (fs05-400pi) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Полиця iek itk 19" 400 мм, чорна (fs05-400pi) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS05-400PI
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
100 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
400 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
    Діє до: 31-12-2026 Умови акції
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.