Полиця IEK ITK 19" 1000 мм, сіра (FS35-1000PI)
 Немає в наявності
Полиця стаціонарна призначається для розміщення в шафах і стійках для телекомунікаційного обладнання. Виготовлена з листової сталі і розрахована на навантаження до 100 кг. Кріпиться в шафу стаціонарно і не має висувних механізмів. Має корисну глибину 1000 мм і підходить для важкого обладнання значних габаритів, що не потребує переміщення і виймання з шафи. Конструкція проста і надійна.
Має спеціальні вушка для закріплення, які можуть змінюватися по довжині на 50 мм спереду і ззаду, за рахунок чого глибина полиці може бути збільшена на 100 мм. Проста при установці і монтується на дві пари монтажних профілів. Робоча поверхня має перфорацію, завдяки чому забезпечується гарне охолодження приладів. Покрита антикорозійним покриттям з фосфатуванням.
Якщо потрібно купити Полиця iek itk 19" 1000 мм, сіра (fs35-1000pi) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Полиця iek itk 19" 1000 мм, сіра (fs35-1000pi) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS35-1000PI
Основні параметри
Колір виробу:
сіра
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
100 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
1000 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.