Полиця IEK ITK 19" 1000 мм, чорна (FS05-1000PI)
 Немає в наявності
Полиця стаціонарна використовується для установки в шафах і стійках для телекомунікаційного обладнання і різних приладів. Якісна листова сталь, з якої виконана полицю, витримує обладнання значного загальної ваги до 100 кг. Кріпиться в шафу стаціонарно на дві пари монтажних профілів, передні і задні, за рахунок чого забезпечується надійність і зручність при експлуатації. Плюсом для розміщення приладів значних габаритів є значна глибина 1000 мм.
Підходить для обладнання, яке розміщується в шафу без необхідності його переміщати і виймати. Спеціальні монтажні вушка можуть бути відрегульовані по довжині ззаду і спереду і дозволяють збільшувати корисну глибину полки на 100 мм. Відповідає міжнародним стандартам і має лаконічний дизайн. Перфорована поверхня добре пропускає теплі потоки повітря і сприяє ліпшому охолодженню обладнання.
Якщо потрібно купити Полиця iek itk 19" 1000 мм, чорна (fs05-1000pi) оптом, ми запропонуємо персональну знижку, яка буде залежати від обсягу закупівлі та договірних умов постачання. Перед тим як зробити замовлення рекомендуємо переглянути опис, характеристики, фото, а також огляди спеціалістів та відгуки покупців про даний товар. Ціна на Полиця iek itk 19" 1000 мм, чорна (fs05-1000pi) вказана без урахування вартості доставки.
Виробник:
Артикул:
FS05-1000PI
Основні параметри
Колір виробу:
чорна
Тип:
стаціонарна
Технічні характеристики
Максимально розподілене навантаження:
100 кг
Фізичні характеристики
Глибина:
1000 мм
Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.
Написати відгук
  • Стань регіональним дилером – отримай знижку до 10%
    Постійна дилерська знижка на закупівлю обладнання від 5 до 10%.
  • Обладнання зі знижкою 5%
    При замовленні обладнання на суму від 50 000 гривень нараховується знижка 5%.