Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Головне меню
Опитування та голосування
Вам подобається наш сайт?

Умови використання сайту

Умови використання сайту

Цей сайт є власністю компанії «Кластер». Вся інформація, розміщена на цьому сайті, включаючи: відео зображення, дизайн, компонування і розташування контенту, є інтелектуальною власністю торгової марки «Кластер» © і захищена Українським законодавством про авторське право, а також міжнародними договорами України щодо захисту інтелектуальної власності.

Категорично забороняеться копіювати інформацію й відтворювати її подальшу публікацію на будь-якому іншому інтернет ресурсі. Заборонено копіювання та републікування матеріалів сайту для друкованих видань. При частковому копіюванні контенту – не більше 150 символів (з проміжками) – гіперпосилання на сайт klaster.ua обов'язкове. Дана заборона не поширюється на найменування компанії її торгових марок та графічних зображень логотипів.

При порушенні авторських прав, у тому числі і зазначених тут умов, на порушника буде подано позов на відшкодування моральної та матеріальної шкоди – незалежно від місць розташування сайту та його власників.

Також, буде надіслано повідомлення про порушення прав:

  • хостинг-провайдеру – для призупинення або відмови в розміщенні ресурсу порушника, на час розгляду судового позову;
  • реєстратору доменного імені – для призупинення або повну відмову в обслуговуванні доменного імені;
  • пошуковим службам Google та Яндекс – з вимогою видалити з пошукового індексу сайт-порушник, при цьому підставою для видалення сайту з пошуку буде посилання на сторінку з повідомленням про порушення авторського права.

Претензії можуть бути відправлені без повідомлення сайту-порушника і без листування з власником сайту-порушника.

Ні за яких обставин «Кластер» не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, спричинені використанням даного сайту, або неможливістю його використання.

Ми відповідально ставимося до питання конфіденційності користувачів сайту і поважаємо право кожного користувача на конфіденційність. Тому ми гарантуємо, що жодна інформація, отримана від Вас, ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам без вашої згоди, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

Для отримання додаткової інформації та права на розповсюдження інформації на сайті ви можете звертатися за контактами вказаними на сайті.

Повідомити про помилку
Повідомити про помилку

Якщо Ви знайшли помилку або неточність на сайті, повідомте нас і ми її виправимо ...

Подати заявку
Новини та події
Функції контролю доступу Genetec знизять ризик заразиться COVID
Функції контролю доступу Genetec знизять ризик заразиться COVID

Розробники рішень для систем контролю доступу з Genetec запропонували нову функцію звітності, яка буде інтегруватися в СКУД компанії. Вона...

Перша відкрита платформа для відеоспостереження від Bosch
Перша відкрита платформа для відеоспостереження від Bosch

Бренд Bosch заявив про запуск нової відкритої платформи для систем відеоспостереження Інтеокс. Творці надали користувачам, системним інтеграторам...

Ринок ПЗ для «розумних міст» чекає потужне зростання – причини
Ринок ПЗ для «розумних міст» чекає потужне зростання – причини

Аналітики з команди Omdia прогнозують, що обороти ринку ПО для штучного інтелекту диспетчеризації «смарт сіті» виростуть до 2025 року і складуть...

Всі новини