Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Типи оптичних кабелів від заводу «Одескабель»

Типи оптичних кабелів від заводу «Одескабель»

Асортимент заводу «Одескабель» представлений волоконно-оптичної продукцією для використання зовні і всередині приміщень, від кабелю з модульною конструкцією до кабелю з центральною трубкою.

Сучасні технології дозволяють отримувати захищений кабель з високою пропускною здатністю (до 2 Гбіт/с), з максимальною відстанню передачі даних до 100 кілометрів.

Продукція «Одескабель» – це сотні видів оптоволоконних виробів і компонентів. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші типи кабелю, які зустрічаються при побудові кабельних мереж в Україні.

Популярні типи оптичних кабелів

Броньований волоконно-оптичний кабель (тип ОКЛБГ, ОКТБГ)

Цей кабель володіє високою стійкістю до механічних впливів і використовується при прокладанні механічним і ручним способами в ґрунтах будь-яких категорій, включаючи грунти з високою корозійною активністю, наявністю великої кількості гризунів, в сейсмоактивних областях, болотистих місцевостях, озерах, річках. Застосовується для переходу в трубопроводах, шахтах, в міжповерхових перекриттях.

Найчастіше броньований кабель використовується для прокладки в кабельній каналізації і закладних трубах. Для армування кабельної продукції використовуються стеклонітей, арамідні нитки.

Наприклад, одномодовий магістральний кабель ОКЛБг-3-ТАК(2,7)2П-2*4Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18 модульної конструкції на 8 волокон, в поліетиленовій оболонці використовується для прокладки в ґрунт і телефонну каналізацію – розрахований на граничне розтягуюче зусилля 2,7 kH.

Небронированный волоконно-оптичний кабель (тип ОКТ, ОКЛ, ЖОВ-Д, ОКАДт-Д)

Небронированный кабель застосовується для розведення всередині приміщень, прокладки в кабельних каналах, блоках при відсутності небезпеки затоплення, нанесення пошкоджень гризунами. При неможливості гарантувати безпеку кабельних комунікацій прокладка ведеться в спеціальних пластикових трубах або вдаються до захисту від гризунів. Оболонка кабелю виготовляється з поліаміду, полібутілентерефталата, ПВХ, отверждаются під дією УФ-випромінювання матеріалу. Для захисту від затоплення застосовується металопластикова оболонка.

Наприклад, одномодовий самонесучий кабель ОКТ-Д(1,0)П-8Е1-0,З6Ф3,5/0,22H18-8 на 8 волокон, в оболонці з безгаллогенных полімерів, посилений арамідними нитками – використовується для створення зовнішніх мереж подвисного типу, витримує розтягуюче зусилля 1 kH.

Типи волоконно-оптичних кабелів «Одескабель»

Також випускається спеціальна серія кабелю ОКЛ-Н, відповідає особливим вимогам пожежної безпеки (виготовляється із застосуванням безгалогенных компаундів або із застосуванням ПВХ-пластикатов).

Існують різні модифікації кабелю з:

  • металопластикової оболонкою;
  • герметизацією сердечника «сухим» способом;
  • захистом від гризунів;
  • застосуванням оболонки, що захищає від термітів.

Кожен з перелічених видів кабелю є затребуваним і використовується для певних цілей. Що б зробити правельный вибір, рекомендуємо ознайомитися з каталогом продукції «Одескабель», в ньому ви знайдете технічні характеристики, огляди та відгуки фахівців.

Назад в: Кабельні споруди, Інформатизація 23-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?
Як зробити монтаж повітрянних кабельних ліній?

Короткі відомості з правил, для того щоб правильно зробити монтаж повітрянних кабельних ліній. При роботі повинні використовуватися...

З чого почати будівництво ВОЛЗ?
З чого почати будівництво ВОЛЗ?

Оптоволоконні лінії зв'язку (ВОЛЗ) є найбільш продуктивними і високотехнологічними комунікаційними системами в наш час. Однак для того, щоб...

Що таке міні-колона і як її встановити?
Що таке міні-колона і як її встановити?

Практика показує, що міні-колона не втрачає своєї актуальності у відкритих інтер'єрах. Ті ж офіси, банки, магазини, каси працюють з провідними...

Всі статті