Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Як вибрати світильники для натяжних стель?

Як вибрати світильники для натяжних стель?

Вибір світильника, який буде красиво виглядати, давати хороше освітлення і повністю виправдовувати вкладені гроші – непросте завдання, якщо ви не дизайнер і не електрик.

Особливо якщо мова йде про стелю з ПВХ. Монтаж світильника в натяжній стелі – більш складне завдання, ніж в бетоні. Тому краще довірити виконання робіт кімнатного освітлення електрику з досвідом.

Фахівець зможе врахувати всі чинники, які впливають на вибір типу світильника і його технічні параметри: розміри кімнати, її призначення, складність інтер'єру, дизайн, завдання освітлювального пристрою.

Типи світильників для підвісної стелі

Стеля з ПВХ дозволяє встановити джерело світла будь-якого дизайнерського типу, якщо виробник передбачив таку можливість.

Наприклад світильники таких видів:

  • підвісні;
  • накладні;
  • точкові.

Набагато важливіше правильно підійти до вибору ламп для світильника. Особливо важливий момент – лампа не повинна нагрівати стелю до критичної для матеріалів позначки. Оскільки ПВХ легко деформується через велику температуру.

На сьогодні ринок пропонує наступні види ламп:

  • лампи розжарювання;
  • галогенні лампи;
  • енергозберігаючі лампи;
  • LED-лампи.

Кілька важливих рекомендацій, щодо підбору ламп для світильників в ПВХ-стелях.

типи світильників для підвісної стелі

Лампи розжарювання можна використовувати тільки в підвісних світильниках. При цьому бажано, щоб потужність не перевищувала 60 Вт.

Мінімальна відстань від матеріалу стелі до світильника – 20-40 см, в залежності від потужності. Розсіювач (плафон) повинен направляти світло вниз або в сторону.

Галогенні лампи для натяжних стель рекомендовані з потужністю не більше 30-35 Вт. Якщо потрібно підсвітити велику площу – доведеться встановити більше світильників. Такі лампи можна використовувати в складі підвісних, накладних або вбудованих освітлювальних приладів.

Оптимальний варіант – моделі з відбивачами з алюмінію. Оскільки дзеркальні пропускають світло, через якого навколо лампочки утворюється ореол. А це не дуже добре для зовнішнього вигляду приміщення: підсвічується полотно стелі і «виходять на світло» приховані комунікації.

Енергозберігаючі лампи можуть встановлюватися в світильники будь-якого типу на натяжних стелях. Ці пристрої нагріваються менше всіх. Однак через високий вміст шкідливих речовин не рекомендуються для житлових приміщень. До того ж, у них значні габарити і тому вони підійдуть не для будь-яких плафонів.

Оптимальним рішенням для житла на сьогодні є LED-лампочки. Вони володіють всіма перевагами сучасного джерела світла: довговічні, енергозберігаючі, прості в монтажі та експлуатації, є моделі будь-яких видів і розмірів. До того ж дають якісне, приємне для очей світло.

Вони є ідеальним вибором для ПВХ-стель, оскільки при всіх інших перевагах практично не нагріваються. Для цього надійні виробники LED-лампочок завжди оснащують їх системою відводу тепла.

Купуючи LED-лампу для ПВХ-стелі, порадьтеся з фахівцем. Важливо підібрати модель з хорошим драйвером і тепловідводом, а також освітленістю підходящою для ваших завдань.

Назад в: Освітлення, Електрика 05-10-2019

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Який перетин дроту потрібно для проведення освітлення?
Який перетин дроту потрібно для проведення освітлення?

Перш, ніж приступити до вибору перетину дроту для проведення освітлення, потрібно згадати основні характеристики кабельної продукції та правила...

Система зовнішнього освітлення: склад і принцип роботи
Система зовнішнього освітлення: склад і принцип роботи

Система зовнішнього або вуличного освітлення – це комплекс освітлювальних приладів , ліній електроживлення, засобів управління ними та...

Яким має бути аварійне освітлення на підприємстві?
Яким має бути аварійне освітлення на підприємстві?

Аварійне освітлення – це комплекс технічних засобів, які беруть на себе функції основного освітлення на період збоїв, аварій або примусових...

Всі статті