Phone+380Показати номер

Phone(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Як обрати неттоп для офісу?

Як обрати неттоп для офісу?

Отже, що таке неттоп? Досить дивно, але в 21 століття мало хто знає, що неттоп замінює відмінно ПК. Найприємніше, що неттоп набагато менше замінює простору. Цілком ймовірно, багато хто бачив рекламу подібних пристроїв від компанії Apple, тільки зрозуміти що це, до сих пір складно. Ну що ж, спробуємо коротко показати, що це за звір – неттоп.

Неттоп вже кілька років наполегливо зайняв нішу робочого пристрою в офісах (це значно дешевше) та як сімейний мультимедійний пристрій у вітальню. Звичайно, сміливо стверджувати мовляв «неттоп могутніше ПК» – не варто, такий пристрій не зможе нормально запускати додатки 2016 року та, для фільмів, невимогливих ігор, Скайпу та інтернету, відмінно підходить.

Вибір технічних характеристик

Обрати неттоп для офісу це – те ж саме що й вибір ноутбука. Тут варто звертати увагу на процесор, відеокарту, оперативну пам'ять, та й годі враховувати жорсткий диск. Тільки тут є важлива умова – система охолодження. Непогано себе показують у цьому плані пристрою від Intel, наприклад популярна модель NUC Cel N2820, яка володіє відмінною системою охолодження.

NUC Cel N2820

У неттопах є кріплення VESA, для тильного кріплення до монітора, або екрану телевізора, а якщо докупити до цього чуда бездротову клавіатуру та мишку, то взагалі стає казка. Що може бути прекрасніше, теплим ввечері лягти на диван та з комфортом дивитися фільм, або грати?

Вибір виробника

Вибір виробника залежить від Ваших переваг та бюджету. Наприклад, компанія Lenovo показала себе як виробник бюджетної комп'ютерної техніки, з високим рівнем якості. бюджетна модель Lenovo IDEA Q190, може претендувати на відмінне рішення для офісу. У ній встановлено Windows10, а потужності вистачає на всі популярні офісні додатки. Пристрій може похвалитися двоядерним процесором від IntelCorei3 та графічним ядром Intel HD Graphics 3000. Звичайно, якщо брати неттоп для нових ігор, які навіть на потужних ПК рідко працюють належним чином – не варто. Але, 4 ГБ з DDR3 дозволяють запускати популярні додатки та ігри.

Що можна сказати про неттоп в будинку? Безумовно, він не замінить молодому поколінню компактний варіант ігрового пристрою, хоча вище перераховані пристрої запускають багато додатків з лишком. Неттоп швидше відмінна робоча конячка та хороший варіант для девайсу в вітальню.

У будь-якому випадку, ми рухаємося до компактності, і неттопи надають нам її з лишком!

Назад в: Комп'ютеризація, Інформатизація 23-06-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Поняття інформаційної системи в сучасному світі
Поняття інформаційної системи в сучасному світі

Сьогодні дуже часто можна почути словосполучення «інформаційні системи» у зв'язку з різними сферами людської діяльності. Так що ж входить у...

Локальні комп'ютерні мережі: організація та налаштування
Локальні комп'ютерні мережі: організація та налаштування

Локальні комп'ютерні мережі – це системи, які пов'язують групу персональних комп'ютерів для можливості спільного використання інформаційних...

Домашня комп'ютерна мережа: переваги вибору
Домашня комп'ютерна мережа: переваги вибору

Домашня комп'ютерна мережа може забезпечити вам багатий досвід адміністрування своєї локальної мережі, або цінний досвід створення власного...

Всі статті