+380Показати номер

(044) 391-40-81

Каталог товарів
Каталог виробників
Опитування та голосування
Який мережевий кабель Ви використовуєте?
Підібрати обладнання
Підібрати обладнання

Не можете вибрати обладнання? Відправте нам перелік вимог, і ми підберемо його для Вас ...

Подати заявку
Фільтри товарів
Ціна

 –  грн

  • 0грн
  • 33600грн
Виробник
Кількість портів
Швидкість передачи даних
Дальність передачі даних
Тип волокна
Статті та огляди
Як мінімізувати втрати в оптичному волокні?
Як мінімізувати втрати в оптичному волокні?

Хоча оптоволоконні мережі вважаються найбільш надійними і продуктивними комунікаціями, деякі втрати потужності світлового випромінювання при...

Які бувають системи структурованих кабельних мереж?
Які бувають системи структурованих кабельних мереж?

Структурована кабельна мережа (СКМ) – складна інженерна система, яка служить для передачі енергії та інформації між пристроями генерації...

Як організувати контроль лінійно-кабельних споруд?
Як організувати контроль лінійно-кабельних споруд?

Надійний і постійний контроль експлуатації лінійно-кабельних споруд (ЛКС) необхідний, виходячи з безлічі чинників впливу на кабельні лінії та...

Всі статті
E-mail розсилка

Медіаконвертери

Медіаконвертер 3K 10/100M, SM, 1310nm, SC, 25км
 Є в наявності
Виробник: No Name. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Підтримка Poe: Ні. Швидкість передачи даних: 10 / 100 Мбіт/c. Дальність передачі даних: 25 км.
273.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертер 3K 10/100M, SM, 1550nm, SC, 25км
 Є в наявності
Виробник: No Name. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Підтримка Poe: Ні. Швидкість передачи даних: 10 / 100 Мбіт/c. Дальність передачі даних: 20 км.
273.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медиаконвертор EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
 Є в наявності
Виробник: FoxGate. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Швидкість передачи даних: 10 / 100 Мбіт/c. Дальність передачі даних: 20 км. Довжини хвиль: 1310 Нм.
403.20 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медиаконвертер EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
 Є в наявності
Виробник: FoxGate. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Швидкість передачи даних: 10 / 100 Мбіт/c. Мережеві стандарти: IEEE 802.3e, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u.
403.20 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертер 3K 10/100/1000M, SM, 1310nm, SC, 3км
 Є в наявності
Виробник: No Name. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Підтримка Poe: Ні. Швидкість передачи даних: 10 / 100 / 1000 Мбіт/c. Дальність передачі даних: 3 км.
455.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертер 3K 10/100/1000M, SM, 1550nm, SC, 3км
 Є в наявності
Виробник: No Name. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Підтримка Poe: Ні. Швидкість передачи даних: 10 / 100 / 1000 Мбіт/c. Дальність передачі даних: 2 км.
455.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертор UTEPO UOF3-MC01-ASR20KM
 Є в наявності
Виробник: UTEPO. Кількість портів: 1 LC + 1RJ-45. Тип коннектора : LC. Швидкість передачи даних: 10 / 100 Мбіт/c. Мережеві стандарти: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Дальність передачі даних: 20 км.
560.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертор UTEPO UOF3-MC01-AST20KM
 Є в наявності
Виробник: UTEPO. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Швидкість передачи даних: 10 / 100 / 1000 Мбіт/c. Підтримка Poe: Так. Мережеві стандарти: IEEE 802.3, IEEE 802.3u.
560.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медiаконвертер Step4Net MC-SFP1000-FE/GE
 Є в наявності
Виробник: Step4Net. Кількість портів: 1 SFP + 1 RJ-45. Тип коннектора : SFP. Швидкість передачи даних: 10 / 100 / 1000 Мбіт/c. Мережеві стандарти: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3e.
605.81 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертер 3K 10/100/1000M, SM, 1310nm, SC, 20км
 Є в наявності
Виробник: No Name. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Підтримка Poe: Ні. Швидкість передачи даних: 10 / 100 / 1000 Мбіт/c. Дальність передачі даних: 20 км.
608.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертер 3K 10/100/1000M, SM, 1550nm, SC, 20км
 Є в наявності
Виробник: No Name. Кількість портів: 1 SC + 1 RJ-45. Тип коннектора : SC. Підтримка Poe: Ні. Швидкість передачи даних: 10 / 100 / 1000 Мбіт/c. Дальність передачі даних: 20 км.
608.00 грн
Додати до порівняння Відкласти
Медіаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE
 Є в наявності
Виробник: FoxGate. Кількість портів: 1 SFP + 1 RJ-45. Тип коннектора : SFP. Швидкість передачи даних: 10 / 100 / 1000 Мбіт/c. Мережеві стандарти: IEEE 802.3z. Дальність передачі даних: 80 км.
630.21 грн
Додати до порівняння Відкласти
1 2 3 4 5