+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка
Кластер

Отримано сертифікат інсталятора СКС Premium-Line

Отримано сертифікат інсталятора СКС Premium-Line

Раді повідомити вам про чергове підвищення професійного рівня фахівців нашої компанії. У березні 2019 року компанія пройшла профільне навчання і отримала статус авторизованого інсталятора СКС Premium-Line.

Компанія «Premium Line Systems Gmbh» є одним з провідних світових виробників мережевого обладнання і комплектуючих, продукція якої на ринку представлена під ТМ «Premium Line». Обладнання успішно працює на багатьох великих об'єктах по всьому світу, в тому числі і на території України. Продукція пройшла кілька етапів сертифікації провідними світовими лабораторіями. На всі компоненти Premium Line, які використовуються в кабельних мережах, і при цьому змонтовані авторизованими інсталяторами, надається гарантійне обслуговування до 25 років.

По завершенню 2-х денного тренінгу наші фахівці отримали сертифікати, а компанія «Кластер» отримала право надавати авторизовані послуги з проектування, обслуговування та монтажу кабельних систем Premium-Line відповідно до стандартів ANSI/EIA/TIA 568C.2, ISO/IEC 11801 и EN 50173:SE.

Сертифікат авторизованого інсталятора СКС Premium-Line

В ході тренінгу співробітники компанії систематизували теоретичні знання основ побудови СКС, при цьому розібрали багато практичних прикладів, познайомилися з новинками і особливостями інтеграції обладнання з урахуванням умов і вимог конкретних проектів.

Тренінг СКС Premium-Line

Наша компанія постійно вдосконалює власні навички та майстерність, ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб в результаті нашої роботи клієнти отримували якісні послуги за розумною ціною і в найкоротші терміни.

Назад в: В компанії 01-04-2019

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Представництво в місті Івано-Франківськ!
Представництво в місті Івано-Франківськ!

Чудова новина! Ми раді повідомити нашим клієнтам та партнерам, що компанія «Кластер» розширюється. У нас відкрилося нове представництво в місті...

Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG
Підвищення кваліфікації по LG-Ericsson АТС IPECS-MG

Співробітники нашої компанії пройшли підвищення кваліфікації по системамі зв'язку LG-Ericson та отримали кваліфікаційні сертифікати «По...

Весняний конкурс на кращу статтю
Весняний конкурс на кращу статтю

1 лютого 2013 року розпочинається весняний конкурс на кращу статтю. За підсумками конкурсу буде вручено: 1 місце – контракт на...

Всі новини