Phone+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Обслуговування СКС та зовнішньої кабельної мережі, знижка 30%

Обслуговування СКС та зовнішньої кабельної мережі, знижка 30%

Зламалася розетка? Заважають кабелю під ногами? Безлад в серверній кімнаті, або на кросу немає маркування? - Ці та інші питання повинні вирішуватися швидко та професійно, оскільки безпосередньо впливають на роботу всіх інженерних систем на підприємстві, а значить і на його успішне функціонування.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання та організувати обслуговування СКС, а також технічну підтримку зовнішньої кабельної мережі (за межами будівлі). Обслуговування мережі виконується на підставі абонентського договору, умови якого передбачають роботи «під ключ», в режимі 24/7.

У період з 1 січня 2020 року по 15 березня 2020 року, діє акція «Стабільна СКС», в рамках якої надається знижка 30% на технічне обслуговування кабельної мережі в офісі. Додавання розеток на території офісу, під час акції виконується безкоштовно, за умови, що їх кількість не більше п'ятої частини від існуючих розеток. Пропозиція діє для організацій територіально розташованих в місті Київ та Київській області.

Обслуговування включає в себе комплекс послуг з підтримки кабельної системи та її компонентів в робочому стані. При аварії на мережі виконується оперативне відновлення пошкодженого кабелю (мережевого, оптичного), розеток та інших компонентів системи. Аварійні роботи здійснюється з реагуванням до 2-х годин. Планові роботи включають в себе вимір характеристик кабельних ліній, перевірку цілісності кросу та розеток.

Приймання структурованої кабельної системи (СКС) на обслуговування включає в себе аудит її поточного стану та усунення існуючих несправностей, на безкоштовній основі. Роботи на зовнішній мережі передбачають можливість усунення аварій в телефонній каналізації, фасадах будівель і повітряно-кабельних переходах. Ми працюємо з усіма відомими технологіями кабельних мереж, наприклад: багатопарні мідні провідники та волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ).

Своєчасна профілактика компонентів допоможе не тільки уникнути аварій надалі, але й зможе їх виявити на ранній стадії що, безсумнівно, допоможе їх усунути, не перериваючи робочий процес.

Усунення пошкоджень на кабельній лінії в короткий термін дозволить зменшити втрати організації та зробить роботу офісу безперервної та стабільною.

Щоб замовити обслуговування СКС чи зовнішньої кабельної інфраструктури, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Комп'ютеризація 06-02-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування комп'ютерної техніки зі знижкою 20%
Обслуговування комп'ютерної техніки зі знижкою 20%

Поламався комп'ютер? Не працює електронна пошта? Чи не друкує принтер? – Для сучасного офісу, де обов'язково присутня комп'ютерна техніка, ці...

Монтаж ЛОМ, ціни знижені на 20%
Монтаж ЛОМ, ціни знижені на 20%

Потрібна локальна мережа в офіс? Хочете обладнати робочі місця комп'ютерами? Потрібно організувати корпоративну пошту та зберігання даних? –...

Всі акції